Oferty Pracy Logowanie

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Pracownicy lidla i zdrowe posiłki

Więcej na radość z życia!

Dbanie o rozwój i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Wiemy, jak ważna jest stabilność zatrudnienia, ale też dobra atmosfera w pracy. Chcemy dawać naszym pracownikom Więcej na radość z życia, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę benefitów i świadczeń pozapłacowych.

Więcej dla bezpieczeństwa

Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

Umowa o pracę na min. 12 miesięcy

Stabilność oraz pewność zatrudnienia dają komfort i zachęcają do rozwoju wewnątrz firmy. Dlatego każdemu nowemu pracownikowi dajemy umowę o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego.
Prywatna opieka medyczna dla ciebie i twojej rodziny

Prywatna opieka medyczna dla ciebie i twojej rodziny

Dzięki opiece medycznej Medicover skonsultujesz się ze specjalistami w placówkach na terenie całego kraju oraz skorzystasz z całodobowej infolinii w razie nagłych wypadków. Opieką medyczną możesz objąć dodatkowo swoich bliskich.
Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie grupowe zapewni poczucie bezpieczeństwa tobie i twoim bliskim. Możesz wybrać jeden z trzech wariantów: podstawowy, rozszerzony lub wariant super, a także zgłosić do ubezpieczenia partnera/partnerkę i dzieci, także pełnoletnie.

Wprowadziliśmy nowy benefit

W tym szczególnym roku, nasi pracownicy mierzyli się z wieloma nowymi wyzwaniami. Chcąc ich wspierać nie tylko w codziennej pracy, ale także w życiu prywatnym, wprowadziliśmy Program Wsparcia Pracowników. Ten nowy benefit daje pracownikom możliwość bezpłatnej konsultacji problemów prawnych, finansowych czy osobistych z odpowiednimi specjalistami.

Każdy pracownik może zgłosić potrzebę pomocy lub wsparcia poprzez całodobową, dedykowaną infolinię lub czat, a następnie skorzystać z porad niezależnych prawników, psychologów czy doradców finansowych.

Program Wsparcia Pracowników

 

Co zapewnia Program Wsparcia Pracowników?

  • Wsparcie niezależnych ekspertów. Pracownicy mogą skorzystać z porad prawników, psychologów czy doradców finansowych.
  • Wsparcie, dostosowane do potrzeb pracownika
  • Anonimowość i poufność
  • Dostęp dla pracownika i członków rodziny

W ten sposób troszczymy się o naszych pracowników nie tylko w codziennej pracy, ale także w ich życiu prywatnym. Pracownicy mogą na nas liczyć, tak samo jak my na nich!

Więcej dla zdrowia

Karta Multisport

Karta Multisport

Z Multisport Plus zadbasz o swoje samopoczucie. Otrzymasz dostęp do ponad 25 rodzajów aktywności oraz możliwość wykupienia karty dla osoby towarzyszącej, karty MultisportSenior, MultiSportKids lub karty basenowej dla dzieci w specjalnej cenie.
Zdrowe przekąski i bezpłatne napoje

Zdrowe przekąski i bezpłatne napoje

Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości. Dla wszystkich pracowników przygotowujemy więc owocowe przekąski i zapewniamy też nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków.
Sabbatical

Sabbatical

Chcemy dać ci czas na spełnianie marzeń. Jeśli zostaniesz z nami na dłużej, będziesz mieć możliwość skorzystania z dodatkowego, długiego (od 1 do 3 miesięcy) bezpłatnego urlopu. Gwarantujemy tobie powrót na to samo stanowisko.

Imprezy biegowe

Wspieramy udział naszych pracowników w zawodach sportowych. Jako firma finansujemy udział jak i dojazd środkami komunikacji publicznej na wydarzenie. Znajdzie się coś zarówno dla wytrawnych biegaczy, jak i debiutantów!

Poznań Business Run

Dystans 3,4 KM

w pięcioosobowej sztafecie

Działamy drużynowo

i pomagamy osobom niepełnosprawnym!

PKO Poznań Maraton

Na dystansie 42,195 km

wspieramy biegaczy naszymi owocami!

2 000 smacznych pakietów

przekazaliśmy dla wolontariuszy

Bieg Lwa

Bieg Lwa 10 km

ulicami Tarnowa Podgórnego

Bieg Lwiątek dla dzieci

jest imprezą towarzyszacą

Więcej dla rodziny

Bony na święta i paczki dla dzieci

Bony na święta i paczki dla dzieci

Święta to dla nas szczególny czas. Zależy nam, aby dla ciebie również taki był, dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowujemy bony podarunkowe lub upominki, a także paczki bożonarodzeniowe dla dzieci naszych pracowników.
Wyprawki szkolne

Wyprawki szkolne i dla maluszków

Wspieramy i pomagamy rodzicom w naszej firmie. Jeśli urodzi ci się dziecko, otrzymasz od nas bon podarunkowy, a gdy twoja pociecha będzie rozpoczynać edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej, otrzyma od nas wyprawkę szkolną.

Akcje charytatywne

Lubimy pomagać, dlatego ułatwiamy naszym pracownikom angażowanie się w zbiórki i akcje charytatywne. Wspólnie możemy więcej!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP 2020

4 miliony złotych

wspólnie zebraliśmy w 2020 roku!

Już od 11 lat

wspieramy WOŚP!

Akcja Spełnimy Marzenia Lidl Świeta Bożego Narodzenia Prezenty dla Domów Dziecka

Spełniamy Marzenia

Dzieci z Domów Dziecka

7 249 rozdanych paczek

w latach 2016-2019

Więcej możliwości

Benefit LIDERSI

Platforma grywalizacyjna LIDERSI

Dzięki platformie każdy Pracownik ma dostęp do najważniejszych informacji związanych z pracą i rozwojem osobistym, może brać udział w konkursach i integrować się z współpracownikami poprzez zadania, quizy i misje oraz wygrywać nagrody!
Dofinansowanie kursów języków obcych

Dofinansowanie kursów języków obcych

Chcemy inwestować w twój rozwój. Jeśli w codziennej pracy będziesz posługiwać się językiem obcym, pomożemy ci rozwinąć tę umiejętność. Wesprzemy twoją naukę poprzez dofinansowanie kursu językowego.
Opieka fizjoterapeuty

Opieka fizjoterapeuty

Pracownicy centrów dystrybucyjnych mogą skorzystać na miejscu z gabinetu fizjoterapeuty – otrzymać masaż, poradę lub dobrany do potrzeb program ćwiczeń. Dodatkowo opiekę fizjoterapeuty zapewnia także pakiet Medicover.