Oferty Pracy Logowanie Zakładki

Profil Kandydata

Poznaj system, który ułatwia i przyśpiesza proces rekrutacji! Skorzystaj z Profilu Kandydata i uzyskaj z nami lepszy kontakt!

Jak aplikować?

profil_kandydata_twoje_miejsce

Znajdź u nas swoje miejsce!

Wyszukaj interesującą Cię ofertę pracy, zapoznaj się z ogłoszeniem i kliknij przycisk Aplikuj.

profil_kandydata_cel

Utwórz Profil Kandydata

Pod panelem logowania znajdziesz opcję „Utwórz konto”. Załóż je, by odkryć wszystkie możliwości systemu. To nic trudnego! Poświęć chwilę teraz, a oszczędzisz czas podczas procesu rekrutacji.

profikl_kandydata_CV

Przygotuj swoje CV i daj się poznać!

Przygotuj swoje CV w formie pliku PDF, Word lub JPG. Jeśli chcesz, możesz też załączyć inne dokumenty, jak np. list motywacyjny. Kliknij symbol plusa i prześlij plik z komputera, telefonu lub dysku Google Drive/Dropbox. Uzupełnij swoje dane osobowe, podaj adres e-mail i utwórz unikalne hasło w systemie.

profil_kandydata_lupa

Uzupełnij dodatkowe informacje

Chcesz ułatwić rekruterowi kontakt z Tobą? Podaj swój numer telefonu. Jest to pole opcjonalne. Jeśli ktoś Cię poleca lub jesteś już naszym pracownikiem, poinformuj nas o tym. Zaznacz odpowiednią opcję. Na tym etapie możesz dołączyć do Globalnej Puli Kandydatów. Wybierz zakres dostępności Twojego Profilu Kandydata. Daj sobie szansę!

profil_kandydata_tarcza

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Dlatego prosimy Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptację warunków użytkowania systemu. Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami pracy? Zapisz się do newslettera!

profil_kandydata_aplikuj

Wyślij formularz

To już ostatni krok: kliknij „Aplikuj!”, aby wysłać formularz zgłoszeniowy! Powodzenia w rekrutacji!

Jak przebiega proces rekrutacyjny?

Selekcja aplikacji stażowych

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.
Rozmowa telefoniczna

Rozmowa telefoniczna

Rozmowa zajmie nam około 10 minut. W tym czasie opowiemy Ci o pracy z nami i zadamy kilka pytań. Umówimy się też na spotkanie.
Spotkanie rekrutacyjne ONLINE

Spotkanie rekrutacyjne

Zaprosimy Cię do sklepu/magazynu, w którym chcesz pracować. Spotkanie potrwa ok. 30 minut. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem. Pokażemy Ci jak wygląda praca w sklepie/magazynie.
Informacja zwrotna do kandydata

Informacja zwrotna

W ciągu 14 dni od spotkania przekażemy Ci informację zwrotną o Twoim zatrudnieniu.
ikona_witaj_w_team_lidl

Witaj w #teamlidl

Jeśli zdecydujemy się na współpracę z Tobą, zaprosimy Cię na podpisanie umowy. Twoje pierwsze dni zaczną się od wdrożenia i spotkań powitalnych. Witamy w #teamlidl!

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach 10:00 - 20:00

lub aplikuj online!