Więcej na radość z życia!
Logowanie Logowanie Zakładki Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy
Oferty Pracy
Praca w sklepie. Kobieta pracownik sklepu stoi przy lodówce z nabiałem i sprawdza jakość produktów.

Pracownik Wsparcia Sprzedaży

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 10.800 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Pracownika Wsparcia Sprzedaży

Twoje zadania:

• Wykładanie towaru
• Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
• Utrzymanie porządku w sklepie
• Kontrola świeżości i jakości produktów
• Wsparcie obsługi klienta

Twoje kompetencje:

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Dokładność, zaangażowanie
• Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie w branży spożywczej i/lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Proponujemy pracę w pełnym wymiarze godzin.
• Oferujemy wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb, szkolenia i możliwości rozwoju oraz wdrożenie do pracy pod opieką Instruktora i Mentora.
• Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

Rodzaj pracy

Praca w sklepie

Benefity i świadczenia pozapłacowe

Clock Arrow
Magnifier Person
Presentation
Success Course
Personal Growth
Fruits & Veggies
Coffee Mug
Wynagrodzenie zawsze na czas
W Lidlu wiemy, jak ważna jest stabilność finansowa, dlatego gwarantujemy, że wynagrodzenie zawsze terminowo wpłynie na twoje konto.
Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb
Dzięki możliwości dostosowania grafiku możesz dopasować godziny oraz dni pracy do swoich zajęć, rodziny i innych potrzeb.
Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
Każdy pracownik już od pierwszego dnia pracy może liczyć na wsparcie instruktora i mentora, którzy nauczą cię wykonywać nowe obowiązki i zawsze odpowiedzą na pytania.
Szkolenia i możliwości rozwoju
Chcemy, abyś mógł się rozwijać, dlatego oferujemy udział w specjalistycznych warsztatach i sesjach szkoleniowych. Regularnie monitorujemy też potrzeby szkoleniowe, aby móc na bieżąco na nie odpowiadać.
Możliwość awansu
Chcemy, abyś miał szansę rozwijać się razem z nami, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie cykl bezpłatnych szkoleń, które umożliwią zdobycie nowych kompetencji.
Zdrowe przekąski
Wiemy, że małe smakołyki dają dużo radości. Dla wszystkich pracowników przygotowujemy więc owocowe przekąski.
Bezpłatne napoje ciepłe i zimne np. herbata, kawa i woda
Zapewniamy też nieograniczony dostęp do kawy, herbaty oraz dodatków.

5 kroków rekrutacji

Aplikowanie

Przygotuj CV, wybierz interesującą cię ofertę pracy i zaaplikuj za pośrednictwem strony internetowej! Wszystkie dostępne oferty pracy w tej kategorii znajdziesz poniżej. Jeśli interesuje cię inne stanowisko użyj wyszukiwarki.

Selekcja aplikacji

Twoje CV wpłynęło do naszego systemu. Sprawdzamy, czy spełnia podstawowe kryteria.

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się telefonicznie z osobami, które pozytywnie przeszły proces selekcji dokumentów. W trakcie rozmowy ustalamy szczegóły i umawiamy się na spotkanie rekrutacyjne. Jest to też dobry moment na zadanie pytań.

Spotkanie rekrutacyjne

Chcemy cię lepiej poznać, dlatego spotkania staramy się prowadzić w otwartej i przyjaznej atmosferze. W trakcie rozmowy będziesz mieć możliwość opowiedzieć więcej o twoich poprzednich doświadczeniach zawodowych oraz oczekiwaniach w związku z nowym stanowiskiem.

Informacja zwrotna

Po rozmowie rekrutacyjnej, podejmowana jest decyzja o twoim zatrudnieniu. Każda osoba, która przesłała do nas aplikację (CV), zostaje poinformowana o swoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego. Także, jeśli odpowiedź będzie negatywna.

Aplikuj na jedną z 16 ofert pracy w kategorii Pracownik Wsparcia Sprzedaży

Wybierz lokalizację i etat, który cię interesuje