Oferty Pracy Logowanie
Zakładki

Zapamiętane oferty pracy

Oferty pracy można zapamiętywać klikając na symbol zakładki przy ogłoszeniu. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mógł wrócić do ofert pracy, które cię zainteresowały.

Szukaj ofert pracy

Poznaj Lidla

Poznaj Lidla jako pracodawcę. Kobiety i mężczyźni, pracownicy Lidla, siedzą przy stole i rozmawiają w miłej atmosferze.

System pełen nowych możliwości!

W Lidlu codziennie stawiamy sobie wyzwania, szukając nowych dróg do jeszcze szybszego rozwoju. Zmieniliśmy system rekrutacyjny, by stworzyć spójne środowisko, dzięki któremu korzyści odczuje zarówno kandydat, rekruter, jak i manager. Dla ciebie oznacza to szybszy proces rekrutacji oraz lepszy kontakt z nami!

Profil Kandydata Lidl to wyłącznie korzyści

 

Pikto_glob_red

1. Globalny profil kandydata

Dzięki nowej platformie możesz dołączyć do Globalnej Puli Kandydatów udostępniając nam swój profil kandydata, na przyszłe rekrutacje w Polsce jak i za granicą. Oznacza to, że rekruterzy Lidla będą mogli lepiej cię poznać i zaprosić do otwartych rekrutacji. Uzupełniając profil o dodatkowe informacje zwiększasz swoje szanse na wybór! Pamiętaj, aby zaznaczyć odpowiednią opcję udostepnienia profilu w trakcie tworzenia konta.

 

2. Krótki formularz online

Opcja szybkiego aplikowania pozwoli ci łatwo złożyć aplikacje na kilka stanowisk jednocześnie.

Pikto_ustawienia_red

 

3. Łatwa i szybka aplikacja on-line

Aplikuj w ciągu chwili i zyskaj czas, by przygotować się do rozmowy z nami. Łatwo przeglądaj terminy kolejnych spotkań i zarządzaj nimi oraz sprawdzaj status procesów, w których aktywnie bierzesz udział.

 

4. Aplikuj tak, jak lubisz!

Komputer, telefon, tablet? Twój wybór! Dzięki wsparciu dla usług chmurowych (Google Drive i Dropbox), możesz nam wysłać swoje CV wyłącznie w formie elektronicznej z miejsca, w którym właśnie jesteś.

Pikto_dane osobowe_red

 

5. Wszystko pod kontrolą!

Skonfiguruj powiadomienia i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy, zadaniami do wykonania i wynikami swoich rekrutacji.

 

6. Szybkie finalizowanie umowy

Twoje dane czekają na twój pierwszy dzień w pracy. Oczywiście pod warunkiem, że je uzupełnisz. Nie czekaj!

Jak wysłać aplikację?

Znajdź u nas swoje miejsce!

1. Znajdź u nas swoje miejsce!

Wyszukaj interesującą cię ofertę pracy na kariera.lidl.pl/oferty-pracy, zapoznaj się z ogłoszeniem i kliknij przycisk Aplikuj.

Utwórz Profil Kandydata

2. Utwórz Profil Kandydata

Pod panelem logowania znajdziesz opcję „Utwórz konto”. Załóż je, by odkryć wszystkie możliwości systemu. To nic trudnego! Poświęć chwilę teraz, a oszczędzisz czas podczas procesu rekrutacji.

Przygotuj swoje CV i daj się poznać!

3. Przygotuj swoje CV i daj się poznać!

Przygotuj aplikację (CV) w formacie PDF, word lub JPG, następnie klikając symbol plusa prześlij plik z komputera / telefonu lub dysku Google Drive / Dropbox. Następnie uzupełnij swoje dane osobowe, podaj adres e-mail i utwórz unikalne hasło w systemie.

Uzupełnij dodatkowe informacje

4. Uzupełnij dodatkowe informacje

Podanie numeru telefonu nie jest wymagane, ale dodając numer kontaktowy, ułatwisz rekruterowi kontakt z tobą! Jeśli ktoś cię poleca lub jesteś już naszym pracownikiem powiedz nam o tym i zaznacz odpowiednie opcje. Odpowiedz także na dodatkowe pytania, jeśli się pojawią. Tylko odpowiedzi na pytania oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Na tym etapie wybierasz też zakres udostepnienia twojego profilu kandydata – daj sobie szansę i dołącz do Globalnej Puli Kandydatów.

Dbamy o bezpieczeństwo twoich danych

5. Dbamy o bezpieczeństwo twoich danych

Dlatego prosimy cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie twoich danych osobowych oraz akceptację warunków użytkowania systemu. Możesz zapisac się również do naszego newslettera, aby być na bieżąco z ofertami pracy.

Aplikuj!

6. Wyślij formularz

To już ostatni krok – kliknij w przycisk „Aplikuj!”, aby wysłać formularz zgłoszeniowy! Powodzenia w procesie rekrutacji!

 

Załóż profil i dołącz do nas!

Masz pytania? Zadzwoń na 800 500 518

Jeśli masz do nas pytania lub chcesz zaaplikować na wybraną ofertę pracy skontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach 7:00 - 21:00

lub aplikuj online!