Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

NOWE WYZWANIA I ŚWIETNY ZESPÓŁ
TO DWA POWODY, DLA KTÓRYCH
UWIELBIAM SWOJĄ PRACĘ.

MIROSŁAWA, PRACOWNIK SKLEPU

avatar1

Nasze wartości

Dynamizm

Elastyczność w działaniu pozwala nam szybko wdrażać najlepsze rozwiązania. Jesteśmy ambitni, odważni i zorientowani na sukces. Nieustannie doskonalimy każdy aspekt działalności naszej firmy, aby odpowiadać na potrzeby klientów i zawsze być o krok przed konkurencją.

Skuteczność

Współpraca, wzajemne wsparcie i szybkość podejmowania decyzji pozwalają nam konsekwentnie realizować zamierzone cele. Nawet najmniejsze zadania wykonujemy tak, aby przynosiły oczekiwane rezultaty. Wiemy, że zaangażowanie każdego z nas ma wpływ na efektywne funkcjonowanie naszej firmy. Tak rodzi się sukces.

Fair

Jesteśmy fair, a to znaczy, że respektujemy ustalone zasady i dotrzymujemy obietnic. Naszą współpracę opieramy na partnerstwie i równym traktowaniu wszystkich osób z zespołu. Ufamy sobie, szanujemy się i wspieramy się wzajemnie.

Bezpieczeństwo

Jako duża, międzynarodowa firma, będąca liderem w swojej branży, gwarantujemy stabilność zatrudnienia. Oferujemy bezpieczne i przyjazne miejsca pracy na każdym stanowisku. Atrakcyjna pensja, wypłacana zawsze na czas, umowy o pracę i liczne benefity dla wszystkich pracowników czynią z naszej firmy cenionego pracodawcę.

Rozwój

Możliwości rozwoju zawodowego w Polsce i na świecie oraz otwarta ścieżka kariery to nasze atuty. Dzięki licznym programom rozwojowym doskonalimy kompetencje naszych pracowników niezależnie od stanowiska. Wszyscy mają równe szanse na awans, a osoby pełniące kluczowe funkcje rekrutujemy przede wszystkim spośród pracowników naszej firmy.