Oferty Pracy Logowanie Zakładki
Czy klimat w pracy jest ważny?

Razem w Lidlu

Transparentność to podstawa

Lubimy być fair wobec naszych zespołów, dlatego prowadzimy transparentną politykę wynagrodzenia i otwarcie ją komunikujemy. Kładziemy nacisk na to, aby każdy już na starcie wiedział, jak będą kształtowały się jego/jej zarobki wraz ze stażem pracy i osiągnięciami. Wspieramy też równość płci w wynagradzaniu. To część naszej strategii, której celem jest wyrównywanie szans i zapewnianie równego traktowania na płaszczyźnie płacowej.

Stawki Pracownik Sklepu Lidl

Odpowiadamy na zmieniające się potrzeby, gwarantując wzrost wynagrodzenia – również od 2024 roku. U nas podwyżka nie jest tylko obietnicą, ale też punktem zapisanym w umowie o pracę – niezależnie od stanowiska!

Stawki Pracownik Magazynu w Lidlu
Umowa o pracę w Lidlu

Praca na lata i pewność zatrudnienia

W Lidlu wiemy jakie to ważne, dlatego oferujemy umowę o pracę bez okresu próbnego na start. Jako Pracownik Sklepu lub Magazynu otrzymasz umowę na czas nieokreślony już po 18 miesiącach przy kontynuacji zatrudnienia. W przypadku kadry managerskiej lub stanowisk specjalistycznych - umowę o pracę na czas nieokreślony otrzymasz już po 12 miesiącach przy kontynuacji zatrudnienia.

Różnorodność wiekowa

Nie mamy potrzeby, aby w procesie rekrutacji sprawdzać Twój wiek, bo data urodzenia nie ma znaczenia. Jeśli masz w sobie chęć do pracy i  odpowiednie kompetencje, chętnie zaprosimy Cię na pokład naszego różnorodnego zespołu. Tutaj każdy wnosi coś wartościowego – niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna karierę czy zawodowy start ma już daleko za sobą!

Struktura wiekowa w Lidlu

Dajemy szansę każdej i każdemu – młodszym pomagamy rozwinąć skrzydła, a osobom z większym doświadczeniem – wzbijać się jeszcze wyżej.

Pracownicy biura piją kawę w kantynie.

45% osób poniżej 30lat

zatrudnialiśmy w latach 2022-2023

52% osób w wieku 30-50lat

zatrudnialiśmy w latach 2022-2023

Leokadia

„Lidl to miejsce przyjazne różnym generacjom. Mamy wspólny język, łączy nas praca i zainteresowania. Każdy dzień jest nową okazją do czerpania z doświadczeń od ludzi w różnym wieku.” 

Leokadia,
Pracowniczka Lidla

Rodzicielstwo w Lidlu

Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w Lidlu to bonus nie tylko dla rodziców. Ale potrafi mocno ułatwić rodzicielstwo! Dlatego dla każdej osoby (i jej rodziny) oferujemy opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport i MedicoverSport oraz możliwość nauki aż 4 języków obcych z aplikacją eTutor. Oferujemy także Program Wsparcia Pracowników, który może okazać się szczególnie przydatny po powrocie z urlopu macierzyńskiego, tacierzyńskiego lub wychowawczego – ale nie tylko!

Program Wsparcia Pracowników to:
– porady prawne, finansowe lub osobiste
– bezpłatne i anonimowe konsultacje telefoniczne lub online, również dla Twojej rodziny
– platforma z dostępem do setek artykułów, podcastów oraz filmów wspierających zdrowie mentalne i fizyczne
– bezpośredni kontakt ze specjalistami

 

Darek_z dziećmi_czerwone tło

„W Lidlu otrzymuję benefity nie tylko dla siebie, ale także dla rodziny. Jest to dla mnie szczegolnie ważne, jako ojca trójki dzieci. Możliwość dołączenia najbliższych do opieki medycznej, ubezpieczenia czy wykupienie karnetu sportowego na preferencyjnych warunkach  to spora oszczedność dla naszego domowego budżetu.” 

Darek,
Pracownik Lidla

Dbamy o najmłodszych!

wyprawki dla Maluszka Lidl
przekazanych wyprawek dla Maluszka

ponad 1 000

Ponad 1 000 przekazanych wyprawek dla Maluszka
Wyprawki szkolne czerwona ikona
wydanych wyprawek szkolnych

około 1 400

Około 1 400 wydanych wyprawek szkolnych
paczki świąteczne Lidl
wydanych paczek świątecznych

blisko 19 000

Blisko 19 000 wydanych paczek świątecznych

Nie wygląd się liczy

Kolor włosów, tatuaże czy inne aspekty wyglądu nie powinny definiować Twoich kompetencji. W Lidlu na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i ich umiejętności. W ramach naszej misji „Razem w Lidlu” tworzymy otwarte środowisko pracy, oparte na zaufaniu i wolne od barier czy dyskryminacji. W ten sposób budujemy kulturę przynależności, w której szanujemy i doceniamy różnorodność naszych Pracowników i Pracowniczek. A dzięki temu każdy i każda z nich może czuć się u nas dobrze!

Możesz być sobą i wyrażać siebie – jak zechcesz. W Lidlu najważniejsze są kompetencje i chęć do pracy.

Monikia cytat

„W Lidlu wyróżniający się wizerunek nie stanowi problemu. Wręcz przeciwnie – łatwo zapamiętywany wygląd ułatwia mi nawiązywanie dłuższych i życzliwych relacji z klientami. Zmiany koloru moich włosów często wywołują komplementy i pytania: to jaki będzie następny?”

Monika,
Pracowniczka Lidla

Taki mamy klimat

W Lidlu dbamy o dobry klimat – zarówno w miejscu pracy, jak i o otaczające nas środowisko naturalne. W realizacji tego celu pomaga nam strategia zrównoważonego rozwoju, która nadaje kierunek naszym działaniom. Filarami naszej strategii CSR jest 6 obszarów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów, uczciwe działanie, promocja zdrowia oraz zaangażowanie w dialog.

Nasze zobowiązania

Redukcja plastiku
do 2025 r. zmniejszenie zużycia o 30%

redukcja plastiku

Dążymy do zmniejszenia zużycia plastiku o 30% oraz do tego, by 100% opakowań marek własnych Lidla maksymalnie nadawało się do recyklingu do 2025 r. Chcemy też, żeby wykorzystanie recyklatu w plastikowych opakowaniach wyniosło średnio 25%.
Ograniczenie gazów cieplarnianych
do 2030 r. o 80%

ograniczenie emisji gazów cieplarnianych

Unikamy emisji gazów cieplarnianych i redukujemy je, a gdy nie ma innej możliwości – kompensujemy. Do 2030 roku zamierzmy zredukować swoje emisje operacyjne we wszystkich krajach obecności marki o 80% (w porównaniu z 2019 rokiem).
Ochrona bioróżnorodności Lidl
wspólnie z Fundacją WWF Polska

ochrona bioróżnorodności

Wspólnie z Fundacją WWF Polska realizujemy projekt nasadzeń śródpolnych. Wspiera on ochronę bioróżnorodności poprzez zmniejszenie erozji gleb, zatrzymywanie wody i tworzenie siedlisk dla roślin i zwierząt.

#teamlidl

LIDLealna atmosferab #teamlidl

LIDLealna atmosfera

Atmosferę w Lidlu tworzą przede wszystkim ludzie. Nasi Pracownicy i Pracowniczki udowadniają nam, że w tym miejscu po prostu chce się być. Blisko 17 460 osób z zespołu pracuje z nami ponad 3 lata, a staż niektórych z nich sięga nawet 10 lat! Doceniamy każdą opinię płynącą od naszego teamu i lubimy go słuchać. W tym celu przeprowadzamy badanie Puls – obrazu nastrojów Pracowników i Pracowniczek. W 2023 roku wzięło w nim udział ponad 86% osób.

„Jestem zadowolony_a z pracy w Lidlu.”  69% osób zgadza się lub zdecydowanie się zgadza.

 

Wspólne działania #teamlidl

Lubimy pomagać, angażujemy się w zbiórki i akcje charytatywne. Integrujemy się poprzez zawody spotowe. Wychodzimy naprzeciw Wam, jesteśmy na festynach i wydarzeniach lokalnych!

Chcesz być Razem w Lidlu? Sprawdź oferty pracy!