Praca w Lidlu

Oferty pracy

Nie znaleziono ofert pracy

 
  dostępnych ofert pracy » Pokaż wszystkie oferty pracy Szukaj

11) Targetgroup stage 2354

KIEDYŚ DOSTRZEŻONO MÓJ POTENCJAŁ.
TERAZ TO JA DBAM
O ROZWÓJ MOICH PRACOWNIKÓW.

BARBARA, MANAGER SKLEPU

Manager Sklepu

Dołącz do nas
Zostań Managerem Sklepu i pomóż nam efektywnie zarządzać jednym ze sklepów naszej sieci, która liczy już sobie ponad 600 placówek. Na tym stanowisku będziesz zarządzać zespołem pracowników, czyli rekrutować, rozwijać i motywować do osiągania wysokich wyników. Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza pomogą Ci efektywniej nadzorować wszystkie procesy zachodzące w sklepie.  

Wsparcie na start
Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie w nowym miejscu pracy? Z pewnością tak, bo zanim zaczniesz, przejdziesz kilkumiesięczne szkolenie, które wprowadzi Cię w nowe obowiązki. Pracując w sklepie na stanowisku pracownika i zastępcy managera, zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat jego funkcjonowania. A kiedy już wreszcie obejmiesz samodzielne stanowisko Managera Sklepu, otrzymasz do pomocy mentora, starszego stażem kolegę, który będzie Cię wspierał wiedzą i radą.

Twoje codzienne obowiązki
Twój zespół będzie liczyć od kilkunastu do kilkudziesięciu osób w zależności od wielkości sklepu, którym będziesz kierować. Będziesz koordynować pracę pracowników sklepów oraz swoich zastępców. Nasze sklepy są otwarte zazwyczaj od 7.00 do 22.00, więc Twoja praca będzie się odbywać w systemie zmianowym.

Aplikuj teraz